o nas Anglopol Wejherowo

Nasze biuro tłumaczeń realizuje tłumaczenia zwykłe, jak również tłumaczenia przysięgłe.

Tłumaczymy teksty ogólne i specjalistyczne z wielu dziedzin. Dzięki doświadczeniu w tematyce takiej jak ekonomia, księgowość, ubezpieczenia, bankowość, prawo, marketing, bhp, a także technicznych – przemysł stoczniowy, poligraficzny, maszynowy, przetwórstwa spożywczego, kosmetyczny, pożarnictwo, logistyka itd. jesteśmy w stanie dokonywać rzetelnych przekładów w tych i innych wąsko-specjalistycznych dziedzinach.

Oferujemy tłumaczenia wszystkich języków (angielski, niemiecki, rosyjski, norweski, hiszpański, holenderski - niderlandzki, szwedzki, francuski i in.), które wykonywane są przez naszych tłumaczyspecjalistów w danej tematyce. Na miejscu (Wejherowo - Centrum Nanice) dostępny jest tłumacz języka angielskiego.

 Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego wszystkie nasze działania ukierunkowane są na tworzenie wartości dla zleceniodawców. Inwestujemy w rozwój naszego zespołu, by móc utrzymywać stałe, wysokie standardy obsługi Klienta i wysoką jakość wykonywanych tłumaczeń. Niezależnie od tego, z którego z 20 języków tłumaczymy, jesteśmy bezkonkurencyjni, jeśli chodzi o terminowość wykonywanych przekładów. Wykonujemy specjalistyczne tłumaczenia zwykłe i przysięgłe pisemne i ustne, szeptane, konsekutywne, symultaniczne - konferencyjne dlatego też nasi Klienci mogą powierzyć nam całkowicie obsługę językową swoich działań.

Biuro tłumaczeń Anglopol Zaprasza!