W ramach oferty usług tłumaczeniowych proponujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe – pisemne i ustne, a także usługę weryfikacji stylistycznej i językowej tekstów do publikacji.

Tłumaczymy teksty ogólne i specjalistyczne z wielu dziedzin. Dzięki doświadczeniu w tematyce takiej jak ekonomia, księgowość, ubezpieczenia, bankowość, prawo, marketing, bhp, a także technicznych – przemysł stoczniowy, poligraficzny, maszynowy, przetwórstwa spożywczego, kosmetyczny, pożarnictwo itd. jesteśmy w stanie dokonywać rzetelnych przekładów w tych i innych wąsko-specjalistycznych dziedzinach.

 

Tłumaczenia ekspresowe
 

  Wykonywanie tłumaczeń ekspresowych jest ogromnym wyzwaniem logistycznym. Podczas tłumaczenia kilkudziesięciu stron dziennie, należy wybrać osobę koordynującą pracę wielu tłumaczy. Wykonywanie takiego rodzaju przekładów nie jest dla nas obce. 
 Jeśli jedna strona tłumaczenia ma być gotowa za godzinę albo kilkaset stron musi być wykonane w tydzień, nasi Klienci mogą liczyć, że nie tylko przyjmiemy takie zlecenie do realizacji, ale wykonamy je terminowo oraz na najwyższym, możliwym poziomie! 
Zaprosimy po odbiór dokumentów, wedle uznania zleceniodawcy, na ulicę Jucyckiego 11/36 w Wejherowie.

 

Dla firm i osób fizycznych
 

  Tłumaczenia przekazywane nam do realizacji trafiają wyłącznie w ręce wyspecjalizowanych tłumaczy danego języka, mających doświadczenie w wykonywaniu przekładów z danej branży. Tłumaczenia techniczne wykonują jedynie osoby, które mają wykształcenie techniczne lub też posiadają odpowiednie certyfikaty; tłumaczenia prawnicze przekładają jedynie prawnicy lub tłumacze przysięgli, a tłumaczenia ustne realizowane są przez osoby mające ponad 5.000 godzin doświadczenia w tym zakresie. Cały nasz kilkudziesięcioosobowy zespół składa się z profesjonalistów posiadających przynajmniej 5-letnie doświadczenie w przekładzie, stąd każdy Klient, którym mamy przyjemność się zaopiekować wie, że obsługują go profesjonaliści.

 

Atrakcyjny cennik
 

  W przypadku stałej umowy o współpracę proponujemy atrakcyjny cennik na tłumaczenia przysięgłe, zwykłe, lub ustne odzwierciedlający potrzeby Klienta. 
 Nasze usługi wykonujemy zawsze terminowo i nie ma znaczenia, czy wykonujemy przekłady techniczne, farmaceutyczne, medyczne, marketingowe, ekonomiczne czy też prawnicze. Charakteryzujemy się najlepszym stosunkiem jakości wykonywanych przekładów do ich ceny, niezależnie czy pracujemy w trybie zwykłym, przyśpieszonym, czy ekspresowym. 
 Gdyby nasza oferta okazała się nieatrakcyjna, prosimy o kontakt. Z pewnością będziemy w stanie dobrać rodzaj usługi do wymogów danego zlecenia.